środa, 14 stycznia 2015

142. Stosik styczniowy część 2

Do styczniowego stosiku dołączają jeszcze cztery książki wypożyczone z biblioteki:

A są nimi:

- Agatha Christie "Zatrute pióro";
- Agatha Christie "Hotel 'Bertram'"
- Agatha Christie "Pani McGinty nie żyje"
- Wojciech Lewandowski "Przez pustynie na ośnieżone szczyty..."

Agathy Christie chyba nie muszę przedstawiać. Dawno nie czytałam książki jej autorstwa, więc postanowiłam wypożyczyć tylko (albo aż, jak kto woli;)) trzy jej kryminały.

Ostatnią książkę wyszperałam szukając czegoś o Chile na zajęcia z hiszpańskiego. A że zauważyłam, że w Biblionetce na chwilę obecną ma tylko jedną ocenę, to postanowiłam ją włączyć do przeczytania. Mam nadzieję, że mi się spodoba. ;)

Jestem niepoprawna, jeśli chodzi o przynoszenie książek do przeczytania. Chociaż mam postanowienie, żeby przynosić z biblioteki możliwie jak najmniej, żeby zmniejszyć kolejkę książek własnych i książek pożyczonych od zaprzyjaźnionych Biblionetkowiczów. ;)

10 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa tych kryminałów Christie, bo tych tytułów jeszcze nie czytałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lewandowski bardzo mnie zaciekawił. Wcześniej nie słyszałam o tej książce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja właśnie też. A może akurat jest ciekawa i warta uwagi. ;)

   Usuń
 3. Mafio, a czy napiszesz recenzje kryminałów Agathy? Czy wypożyczyłaś je w ramach "Akcji czytelniczej: "Rendez-vous z Agathą Christie" http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=924609 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, ta akcja zmobilizowała mnie do czytania Agathy Christie, bo obiecywałam sobie, że poczytam, a zawsze odkładałam to czytanie na później. ;)

   Napiszę kilka słów. ;)

   Usuń
 4. Zatrute Pióro i Pani MbGinty nie żyje to jedne z moich ulubionych :)

  Też mam trochę niezdrowe podejście do bibliotek, wiem, że mam masę swojego czytania, a jednak zajdę od czasu do czasu, pożyczę, czasem nawet przeczytam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, chyba musimy się z tym pogodzić, że tak mamy. Ale pocieszam się tym, że poprawiamy statystyki czytelnictwa i statystyki wypożyczeń w bibliotekach. :)

   Usuń